אודות

אלי לוי הפקות – חברת ההפקות המובילה בישראל!
החל מהקמתה ב- 1989 החברה שמה לה למטרה לקדם ולפתח תרבות והווי ישראלי תוך התמחות בייזום, פיתוח, תכנון והפקת פרויקטים ללקוחות פרטיים וציבוריים כאחד. עם ניסיון עשיר של למעלה מ- 60 פסטיבלים ב 4 שנים האחרונות ויותר מ 13 מיליון משתתפים, החברה משיגה את יעדי הלקוח באמצעות חוויות יחודיות ובלתי נשכחות של כיף, שמחה וביחד.

החזון שלנו

החברה שואפת לספק חוויה בלתי נשכחת של כיף, שמחה וביחד לכמה שיותר אנשים, תוך השגת יעדי הלקוח באופן מקסימלי. כל פרויקט ופרויקט כולל מימד ערכי – יעדי הלקוח מושגים תוך קידום ושמירת ערכים של אהבת אדם, אהבת הארץ, פלורליזם ועוד. תהליך בניית הפרויקט נעשה בשיתוף מלא עם הלקוח, תוך שקיפות מלאה ויחס מקצועי ואישי.

תרומה לקידום מקצוע ההפקה בישראל

אלי לוי, מנכ”ל החברה, כיהן במשך כ- 3 שנים כמנכ”ל איגוד האמרגנים והמפיקים. כיום לוי מכהן כיו”ר חטיבת המפיקים לאירועים אשר כוללת בין שורותיה את החברות הגדולות והעיקריות בענף, במטרה להשפיע בשורה של נושאים מהותיים ובטיחותיים בתחום הפקת האירועים בישראל, כגון: שינוי תקן אירועים המוניים משלב האירגון ועד לשלב פירוק האירוע, חקיקה בנושא רישוי עסקים ועוד.

בית ספר להפקה – בשיתוף המכללה העסקית לשכת המסחר

חושב שאתה מסוגל להיות מפיק?
נדמה לך שאתה מסוגל לשלוף פתרונות קריאטיביים בזמן אמת בשטח, לגרום למדינה שלמה להצביע ברגליים ולהגיע לאירוע שלך, לנהל שבע שיחות
טלפון במקביל, לאשר פרסומים, לראות את תמונת האירוע בשלמותה, להנהיג ולהוביל כל הדרך מבריף לקוח, לפתרון קריאטיבי חווייתי כל פעם מחדש
בשטח. אם כל זה מלהיב אותך ולא מפחיד אותך, אז אתה מתאים ללימודי ההפקה!

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם
סגירת תפריט